Gelir Gider Takibi En Kolay Nasıl Yapılır?

En iyi pazaryeri entegrasyonu Jet Stok

Tüm pazaryerlerinizi tek bir panelden kolay ve güvenle yönetin. Trendyol, Hepsiburada, N11, Çiçeksepeti, Amazon, Pazarama, PTT AVM, GXLocal, Ozon ve E-Ticaret sitenizi entegre edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi al
Gelir Gider Takibi En Kolay Nasıl Yapılır?


Gelir gider takibini en kolay şekilde yapabilmek için kağıt, excell ve benzeri karışık dosyalardan kurtulmak gerekir. Bu tarz dosyaların zaman kaybı yaşatması ve belli başlı karışıklıklara sebebiyet vermesi, şirketlerin finansal yönetimini olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden şirketlerin web tabanlı bir ön muhasebe ihtiyacı bulunmaktadır. TS Ofis kullanan şirketler, gelir ve gider takiplerini sistematik bir şekilde yapabilmekte aynı zamanda tahsilat gecikmelerini en aza indirgeyebilmektedir. Şirketlerin normal dosyalar üzerinden işlem yapması, gelir ve gider takibini gerçekleştirmesi birçok karışıklığın oluşmasını sağlamaktadır. Şirketlerin bu dosyalardan kurtulması halinde birçok avantajdan faydalanabileceği söz konusu olacaktır. Bu sayede gelir ve gider takipleri daha kolay bir hale gelecek, şirket sahipleri tüm hesap açıklarını görebilecektir.

Gelir gider takibini kolaylaştıran web tabanlı ön muhasebe programı birçok şirket tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Ön muhasebe programının yanı sıra E-Fatura sistemine girerek hızlı bir şekilde faturalar oluşturulabilir ve müşterilere yollanabilir. Bu sayede gelir ve giderleri, fatura işlemlerinden de görmek mümkün hale gelmektedir. TS Ofis üzerinden fatura işlemleri ve gelir gider takipleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Şirketler istediği şekilde gelir ve gider takiplerini yaparak, hızlı bir şekilde faturalarını yollayabilmektedir. Bu sayede aylık, günlük, haftalık gelir ve giderleri hesaplamak doküman haline mükelleflerin karşısına çıkacaktır. Sistemin kullanılması fazlasıyla basit olduğu için excell gibi programlarda bulunan formüllerin kullanılmasına ihtiyaç duyulmamaktadır.

Gelir ve Gider Takibini Web Tabanlı Ön Muhasebe Programıyla Yapın!

Müşterilerinizle aranızdaki ticaret ilişkisini zedelemeden tahsilat gecikmelerinin önüne geçmek istiyorsanız, web tabanlı ön muhasebe programını kullanabilirsiniz. TS Ofis’in hazırladığı ön muhasebe programı sayesinde gelir ve giderlerinizi kolay bir şekilde hesaplayabilir, hesap karışıklıklarının önüne geçebilirsiniz. TS Ofis üzerinden E-Fatura işlemlerinin kullanılması, böylelikle fatura masraflarını da en aza indirgeyecek ve şirketler kendi giderlerini yapılandırabilmenin keyfini yaşayacaktır. Birçok şirketin TS Ofis kullanarak maliyetlerini en aza indirgeyip, gelir ve gider takibini kolay bir şekilde yapması aşikar bir durum haline gelmiştir. Şirketler bu programı kullanarak, hesaplarında bulunan tüm açıkları kolayca bulabilmekte ve kendi muhasebe birimini de sisteme dahil ederek hesap kontrolü yapabilmelerini sağlayabilmektedir.

Gelir gider takiplerinizi yapabilmek için sistematik bir altyapıya ihtiyacınız varsa bu konuda TS Ofis üzerinden destek alabilirsiniz.  TS Ofis programının kullanılmasıyla çalışanların aldığı primler, maaşlar ve ekstra giderler saniyeler içerisinde sisteme girilebilmektedir. Saniyeler içerisinde sisteme girilebilmesi, zaman kaybının önüne geçmekte ve şirketlerin kendi zamanını daha iyi bir şekilde kullanabilmesine yardımcı olmaktadır. Zaman ve maliyet tasarrufunun yapılabilmesine olanak tanıyan bu program sayesinde şirketler kendi teknolojik altyapısını geliştirmektedir. Bu sayede şirketler teknolojik altyapıyla gelir ve gider takibini yapabilmekte, birçok masraftan kurtulmaktadır. Muhasebe işlemlerinin kolay bir şekilde yapılmasına olanak tanıyan TS Ofis, birçok şirketin bu konuda memnuniyetini sağlamıştır.

Web Tabanlı Ön Muhasebe Programıyla Giderlerinizi En Aza İndirgeyin!

Web tabanlı ön muhasebe programı sayesinde kendi giderlerinizi en aza indirgeyebilirsiniz. Giderlerinizin en aza indirgenmesi, takipler sayesinde mümkün hale gelecektir. Çünkü web tabanlı ön muhasebe programı, hangi harcamaların nerede ve hangi zamanda yapıldığını göstermektedir. Bu sayede nereye daha fazla masraf yaptığınızı ve nereye daha çok masraf yapmanız gerektiğini görebilirsiniz. Yapacağınız ödemeleri hatırlatma olarak sistem üzerinden görebilir ve bu sayede tahsilat gecikmelerinin önüne geçebilirsiniz. Müşterilerinize ödeme hatırlatması yollayarak, tahsilat gecikmelerinin önüne geçmek istiyorsanız muhasebe programını kullanmanız yeterli olacaktır. Sistem üzerinden tüm giderleri görmenin yanı sıra gelir kontrolü de yapabileceksiniz.

Her şirketin muhasebe işlemlerini yapabilmeleri için bir sisteme ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlar TS Ofis web tabanlı ön muhasebe programıyla son bulmaktadır. Gelir ve gider takibinin yapılabileceği bir program, masrafsız bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Gelir ve gider takibinin sistematik bir şekilde yapılması mümkündür. Aynı zamanda gelir ve giderlerin raporlanması, bir dahaki ay daha az masrafların yapılması şirketlere alternatif olarak sunulmuştur. Finansal yönetimin daha sistematik ve kolay bir hale getirilmesi, TS Ofis güvencesiyle sağlanmaktadır. Bu sayede şirketler, finansal yönetim konusunda herhangi bir problem yaşamamaktadır. Finansal yönetimi kolay bir şekilde yapmak isteyen şirketler TS Ofis kullanmakta ve memnuniyetlerini dile getirmektedirler.

Web Tabanlı Ön Muhasebe Programıyla Neler Yapılabilir?

Ön muhasebe programıyla yapılan giderlerin takibi çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Her giderin sisteme aktarılması, saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir. Defter olarak kullanılabilen bu sistemde gelir ve giderlerin hesaplanması, açıkların ne kadar olduğu panel yöneticisine gösterilir. Bu sayede şirketler, nereye daha çok masraf yaptığını görebilmektedir. Tüm bunların yanı sıra şirketlere ödeme hatırlatması yollanabilmektedir. Ödeme hatırlatmasının yapılabilmesi, e-posta ve SMS yoluyla sağlanabilmektedir. Bu sayede şirketler tahsilatı daha kısa süre içerisinde gerçekleştirerek ödeme problemlerinin önüne geçecektir. Şirketler gelirlerini hesaplarken, bu gelirlerin koruma altına alınmasını sağlamaktadır. Gelirlerin koruma altına alınabilmesi, sistemdeki kayıtlarla sağlanmaktadır. Bu sayede gelirler, daha doğru bir şekilde kullanılabilmektedir.

Ön muhasebe programı sayesinde tahsilat gecikmeleri, gelir ve gider takibinin uzun zaman sürmesi gibi problemler ortadan kalkmaktadır. Şirketler kısa süre içerisinde tüm takipleri yapabilmekte ve dijital ortam, TS Ofis güvencesiyle tüm işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Şirketlere sunulan bu avantaj sayesinde dijital ortam ve yazılım gücüyle, masrafların en aza indirgenmesi mümkün hale gelmektedir. Şirketlerin kendi giderlerini hesaplarken doğru bir sonuca ulaşabilmesi, TS Ofis sayesinde mümkün olmuştur. Tüm bunların yanı sıra TS Ofis kullananlar, E-Fatura işlemlerini de yapabilmektedir. Gelir ve gider, e-fatura, muhasebe işlemleri sistem üzerinden sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede şirketler farklı programlar kullanmadan, tek panel üzerinden finansal yönetimini yapabilmenin keyfini yaşamaktadır.

Ön Muhasebe Programı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Ön muhasebe programı kullanmanın en büyük avantajı, şirketlere ödeme hatırlatması yapabilmek ve tüm gelir, giderleri tek bir panel üzerinden görebilmektir. Tüm bu işlemlerin yapılabilmesi en az masraflara sebebiyet verirken, şirketler kendi giderlerini de en aza indirgeyebilmektedir. Şirketler program sayesinde tüm banka hesaplarını kontrol edebilmekte ve hesap hareketlerini takip edebilmektedir. Bu sayede giderlerin yapılandırılması, gelirlerin daha doğru bir kalemde değerlendirilmesi mümkün olacaktır. Sisteme geçiş yapan şirketlerin, birçok konuda avantaja sahip olması ve finansal yönetimini kusursuz bir şekilde yapabilmesi mümkün hale gelmiştir. TS Ofis üzerinden işlem yapan şirketlerin, zaman kaybından kurtularak kolay bir şekilde muhasebe işlemlerini yapabilmesi de mümkündür.

Ön muhasebe programı sayesinde özel indirim yapılabilmekte ve müşterilere özel bir fiyat alternatifi sunulabilmektedir. Bu işlemler gerçekleşirken gelir ve gider takibi zorlaşmamakta, hesap karışıklığı yaşanmamaktadır. Her şey liste şeklinde yöneticilerin görebileceği niteliğe sahiptir. Yöneticiler bu sayede ne zaman indirim yaptığını, ne kadar giderin oluştuğunu görebilmektedir. Gün boyunca yüzlerce fatura kesmek istiyorsanız, aynı zamanda e-fatura sistemini de kullanabilirsiniz. E-Fatura ile gelir gider takibi programının aynı zanda kullanılması, finansal yönetimi kolaylaştırmakta ve zaman kaybının önüne geçmektedir. Finansal yönetimi yaparken uzun bir zaman harcıyorsanız ve bu zamanı daha doğru bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız, TS Ofis sistemini kullanarak bu dertlerden kurtulabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz

En yeni blog paylaşımlarımız

Endüstri 4.0 ve Muhasebe Denetimi İlişkisi
  • 28 / 1
  • 2022

Endüstri 4.0 ve Muhasebe ...

Nesnelerin interneti (IoT), internetin sunduğu hizmetler ve siber-fiziksel sistemler olmak üzere üç aşamadan oluşan bir sistemler kümesi olan endüstri 4.0, bugün pek çok ...

E-Fatura ve E-Arşiv Fatura Arasındaki Farklar Nelerdir?
  • 25 / 1
  • 2022

E-Fatura ve E-Arşiv Fatur...

Dijital dönüşüm hayatımızın her alanında hem farklılıklar hem de kolaylıklar getirdi. Özellikle hata payı ve risk oranı yüksek olan muhasebe alanında yaşanan dijital dönü...

2022 E-Fatura Geçiş Zorunluluğu Hakkında Bilinmesi Gerekenler
  • 12 / 1
  • 2022

2022 E-Fatura Geçiş Zorun...

2022 yılı muhasebe ve vergilendirmelerdeki güncellemelerin devreye gireceği bir yıl olacak. 1 Temmuz 2022 tarihinden geçerli olacak e-fatura zorunluluğu ne gibi değişikli...

Jet Stok Pazaryeri Entegrasyonu Detaylı Bilgi