HAKKIMIZDA

Firma olarak, kurulduğumuz günden bu zamana kadar müşterilerimize güvenilir ve tüm cihazlarla uyumlu ön muhasebe programı hizmeti sunuyoruz. Ekonomimizde önemli bir noktada bulunan ve asla görmezden gelemeyeceğimiz küçük ve orta ölçekli işletmelerin tüm finansal operasyonlarını daha verimli, güvenli ve kolay yönetmesini sağlıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler sayesinde her konunun uzman ekibini belirleyecek şekilde, teknoloji ve yazılım üzerine yenilikçi adımlar atmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin teknolojinin gelişmesi ile beraber daha rekabetçi bir hale gelen ortamda verimli çalışmasını ve daha yüksek kar ve ciro elde etmesini sağlayabilmek için, muhasebe ve takip programlarını ihtiyaca göre hazırlıyor ve teknoloji geliştikçe de gerekli güncellemeleri sunarak, adeta birer iş ortağı vasfında ilerliyoruz. İçerisinde muhasebesel özellikleri barındıran programımız TS Ofis, işletmelere muhasebesel işlemlerine interneti olan her yerden tek bir tıkla ulaşmanızı ve bir tıkla fatura yazdırabilmenizi sağlayacak kadar kolay bir ara yüzle hazırlandı. İşte bu noktada her işletmeye destek oluyor ve daha verimli çalışmalarını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Alternate Text
Alternate Text

VİZYONUMUZ

Firma olarak, teknolojik gelişmeleri yakında takip ederek, sektörde bir numaralı tercihiniz olmak için çalışıyoruz. İzlediğimiz dengeli büyüme stratejisi ile müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerimizden asla taviz vermeden, hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet sunarak birer iş ortağı modeli oluşturmaya çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

TS Ofis olarak, ekonomimizde önemli bir noktada bulunan küçük ve orta ölçekli şirketlerimizi teknolojik anlamda destekliyor ve finansal çalışmalarını iyi bir şekilde yönetmelerini sağlıyoruz. Kaliteden ödün vermeden sürdürdüğümüz bu çalışmalar ile müşterilerimizin teknolojik yeniliklerin getirdiği verimli çalışma ortamlarından daha çok faydalanmasını hedefliyoruz.

Alternate Text
Jet Stok Pazaryeri Entegrasyonu Detaylı Bilgi